Blog

Zawody przełożone

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem i coraz szerzej zakrojonymi działaniami władz, zdecydowaliśmy się zmienić termin zaplanowanych na 28. marca 2020 zawodów Krajna Adventure Race. Po dzisiejszym komunikacie dotyczącym zamknięcia szkół oraz innych instytucji publicznych w okresie od 12 do 25 marca istnieje bardzo duże ryzyko, że zostaniemy bez bazy zawodów i części przepaków, więc zorganizowanie imprezy w planowanym terminie nie jest już możliwe z przyczyn czysto technicznych.
Dodatkowo, najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Wasze, Waszych rodzin, a także koordynatorów i wolontariuszy pracujących przy realizacji wydarzenia. Mamy świadomość, że tylko w sytuacji, w której będziemy wszyscy czuli się bezpiecznie i komfortowo pojawi się przestrzeń na zabawę, spełnianie marzeń i realizację celów.
O nowym terminie zawodów oraz o ewentualnym zwrocie wpisowego, w przypadku, gdyby komuś ten termin nie odpowiadał, poinformujemy w poniedziałek 16 marca 2020.
Bądźmy dobrej myśli i trzymajmy wspólnie kciuki, żeby najbliższe tygodnie przyniosły pozytywne rezultaty, a tym samym dały zielone światło do organizacji i realizacji wydarzeń sportowych.