Blog

Trasa krótka – komunikat techniczny

Transport rowerów:

Rowery można dostarczyć do strefy zmian osobiście w wyznaczonych godzinach:

piątek, 29.03.2019: 18:00 – 22:00
sobota, 30.03.2019: 7:00 – 8:30

Adres strefy zmian: Zespół Szkół w Tarnówce, ul. Zwycięstwa 27, 77-416 Tarnówka

Przed zawiezieniem rowerów należy w biurze zawodów odebrać numery startowe do przyczepienia na rowerach!

Osoby, które przy zgłoszeniu wybrały opcję transportu przez organizatora powinny dostarczyć rower do biura zawodów w piątek 29.03.2019 do godziny 21:00 oraz opłacić transport w biurze zawodów: 10 zł od roweru. Nie transportujemy rowerów w sobotę, więc zwracam szczególną uwagę na zaplanowanie swojej logistyki przed startem, żeby ze wszystkim zdążyć.

Odjazd autokarów na start:

Autokary odjeżdżają o godzinie 9:00 z parkingu przy Hali Targowej, 3 minuty spacerem od Biura Zawodów. Dokładna lokalizacja: https://goo.gl/maps/yU4dtRWFEws

Proszę o punktualność.

Będą podstawione 2 autokary. Zespoły będą wsiadać do autokarów zgodnie z naszą listą, ponieważ w autokarach będziemy rozdawać GPS-y do trackingu, a te są przypisane do konkretnego zespołu wcześniej. Bardzo ważne, więc żeby przy wsiadania zwracać uwagę na informacje przekazywane przez naszą obsługę.

Okolice Hali Targowej to również dobre miejsce do zaparkowania auta, jeśli skończą się miejsca przy biurze zawodów.

Zadania specjalne:

ZS1 – most linowy, do pokonania w trakcie drugiego etapu pieszego. Cały niezbędny sprzęt zapewniamy.

ZS2 – Disc Golf Park – ostatni punkt przed metą na etapie rowerowym, lampion będzie wisiał do samego limitu, do 22:00, ale zadanie będzie czynne do godziny 18:30, czyli do zmroku. Po tej godzinie podbija się tylko punkt, bez wykonywania zadania specjalnego.

Przepaki:

Wszystkie przepaki składacie w biurze zawodów, w miejscach określonych przez obsługę. Również w biurze zawodów będą do odebrania po rajdzie. Zwracam uwagę, że na trasie są 3 strefy zmian (przepaki), są to oddzielne miejsca, sprzętu nie transportujemy między strefami.

Strefa zmian A nie będzie zadaszona. Strefa Zmian B jest częściowo zadaszona, C znajduje się w budynku.

W strefach zmian B i C jest dostęp do toalety.

Rezerwaty:

Pokonując etapy 1 i 2 (etap pieszy i kajak) będziecie znajdować się na terenie rezerwatów, w których należy szczególnie szanować przyrodę, możliwie nie zakłócać ciszy oraz absolutnie nie wolno śmiecić. Należy również poruszać się po wyznaczonych szlakach, pieszych oraz kajakowych, lecz to akurat będzie wynikało z wyznaczonych punktów kontrolnych.