Blog

Koszulki 2020

Jak co roku, przygotowujemy pamiątkowe koszulki rajdowe. Tym razem z takim oto nadrukiem. Koszulki w kolorze ciemnoszarym, w wersji damskiej i męskiej, w cenie 45 zł. Zamówienia można składać przez nasz sklep biegowy: https://sklep.biegiwszczawnicy.pl/ do kolejnego czwartku, czyli 30 lipca 2020.
 
Później ruszamy z produkcją. Koszulki można zamawiać z odbiorem osobistym w biurze zawodów w Złotowie lub z wysyłką, przy czym wysyłki będziemy realizować w tygodniu po imprezie (okres 24-28 sierpnia 2020). Korzystamy z tych samych koszulek od 2018 roku, fajnie leżą, nie spierają się i naprawdę długo wytrzymują regularne noszenie, także polecamy!
 
W sklepie są też pojedyncze ostatnie sztuki z poprzednich edycji w niższej cenie. Jeśli chodzi o wersję tegoroczną, to produkujemy zamówione ilości plus kilka(naście) dodatkowych sztuk w najpopularniejszych rozmiarach, więc jest szansa na zakup w biurze zawodów bez wcześniejszego zamówienia, ale nie ma pewności, że wystarczy dla wszystkich chętnych i że uda się dopasować rozmiar.