WYNIKI

2017


RAJDOWA TRASA DŁUGA

Pełne wyniki z międzyczasami: XLS

 

 

Klasyfikacja MEN:

  1. Rajd Konwalii Team (Maciej Kliniewski, Jacek Galla) – 77 PK + 19 BONUS, 19 h 11 min
  2. AR Team (Artur Kurek, Maciej Marcjanek) – 77 PK + 19 BONUS, 19 h 37 min
  3. AR Poznań Martombike/Hades (Piotr Dopierała, Konrad Rochowski) – 77 PK + 19 BONUS, 20 h 21 min

 

Klasyfikacja MIX:

  1. Team360/mod-x.org (Kornel Jaskuła, Anna Tkaczuk) – 69 PK + 19 BONUS, 23 h 22 min
  2. ColcaPeru/On-Sight (Maria Lebioda, Piotr Kryszak) – 62 PK + 17 BONUS, 23 h 59 min
  3. UltrAr Team (Joanna Jachym, Łukasz Drewniak) – 61 PK + 17 BONUS, 20 h 51 min

RAJDOWA TRASA KRÓTKA

Pełne wyniki: XLS, PDF

Wyniki wraz z międzyczasami: XLS

 

Klasyfikacja MEN:

1. Lewy Team (Marek Lewandowski, Krzysztof Lewandowski) – 48 PK, 5 h 41 min

2. Stopa Słupsk (Jacek Wąsicki, Zbigniew Kowal) – 48PK, 6 h 00 min

3. Superkajak.pl (Sławomir Napiórkowski, Dariusz Ławecki) – 48Pk, 6 h 36 min

 

Klasyfikacja MIX:

1. Piękny i bestia (Mikołaj Kabała, Monika Murawska) – 48PK, 6 h 12 min

2. Race Evolution/Kankan (Katarzyna Kinowska, Mariusz Leśniowski) – 48PK, 6 h 40 min

3. Zdezorientowani w terenie (Izabela Prokopowicz, Dawid Wojtuń) – 48PK, 6 h 58 min

TRASA ROWEROWA

Pełne wyniki: XLS, PDF

 

 

Klasyfikacja męska

1. Tomasz Konieczny – PK25, 4 h 22 min

2. Łukasz Prętki – PK25, 5 h 19 min

3. Michał Pomin – PK25, 5 h 19 min

 

Klasyfikacja żeńska

1. Krystyna Konieczna – PK25, 5 h 17 min

2. Jowita Gała – PK24, 6 h 44 min

3. Anna Spryszak – PK24, 7 h 17 min

2016


RAJDOWA TRASA DŁUGA

Pełne wyniki: XLS

 

Klasyfikacja MEN:

  1. On-Sight/Hades (Krzysztof Muszyński, Konrad Rochowski) – 50PK, 13 h 54 min

2. Ecentyr Team (Sebastian Mański, Marcin Ździebło) – 50 PK, 13 h 56 min

3. AR TEAM AM (Artur Kurek, Maciej Marcjanek) – 50 PK, 13 h 57 min

 

Klasyfikacja MIX:

1. TS Olimpia (Agnieszka Staniewska, Łukasz Grabowski) – 50PK, 13 h 55 min

2. AR TEAM AI (Agnieszka Korpal, Ireneusz Waluga) – 50PK, 13 h 57 min

3. AR TEAM JR (Justyna Frączek, Rafał Bogacki) – 50 PK, 16 h, 34 min

RAJDOWA TRASA KRÓTKA

Pełne wyniki: XLS

 

Klasyfikacja MEN:

  1. Mokre Nogi (Czarek Wichniewicz, Michał Fiedosiuk) – 24PK, 5 h 25 min

2. Harpagan (Mariusz Leśniowski, Cezary Stachewicz) – 24PK, 5 h 57 min

3. Aboriginals (Tomasz Pająk, Łukasz Gmurczyk) – 24PK, 5 h 58 min

 

Klasyfikacja MIX:

1. On-Sight MIX (Marta Kurek, Piotr Kryszak) – 24PK, 5 h 47 min

2. CoGościeCisną Team (Joanna Jachym, Łukasz Drewniak) – 24PK, 6 h 01 min

3. Double Trouble (Gosia Haladyn, Łukasz Haladyn) – 24 PK, 6 h 18 min

2015


RAJDOWA TRASA DŁUGA

Pełne wyniki: PDF, XLS

 

Klasyfikacja MEN:

  1. AR TEAM Żaglówka (Maciej Marcjanek, Szymon Pietrowski) – 52PK, 17 h 05 min

2. Team 360 (Łukasz Warmuz, Irek Waluga) – 52PK, 17 h 15 min

3. Hades/Goldsport.pl (Konrad Rochowski, Michał Waszak) – 52PK, 17 h 47 min

 

Klasyfikacja MIX:

  1. Team 360/Poco Loco (Agnieszka Korpal, Igor Błachut) – 52PK, 17 h 15 min

2. Hades/Martombike.pl (Zuzanna Madaj, Piotr Dopierała) – 52PK, 17 h 47 min

3. Hades i Aga (Agnieszka Staniewska, Marcin Gorzelańczyk) – 52PK, 18 h 53 min

RAJDOWA TRASA KRÓTKA

Pełne wyniki: PDF

 

Klasyfikacja MEN:

  1. Harpagan (Mariusz Leśniowski, Jarosław Mydlarski) – 25PK, 6 h 15 min

2. Cisza i Spokój (Konrad Konstantynowicz, Bartek Sawicki) – 25PK, 6 h 34 min

3. M&Ms (Marcin Frączek, Marcin Woroch) – 25PK, 7 h 21 min

 

Klasyfikacja MIX:

  1. Ledwo Dyszą (Agnieszka Łuszczewska, Krzysztof Łuszczewski) – 25PK, 7 h 23 min

2. Bez Skorka (Lidia Hajduk, Jacek Hajduk) – 25PK, 7 h 30 min

3. Szwedersi (Kasia Borkowska, Marek Szweda) – 25PK, 7 h 32 min

2014


RAJDOWA TRASA DŁUGA

Trasa długa: PDF

 

Zespoły 4-osobowe:

1. Hades Madaj Team (Piotr Dopierała, Zuzanna Madaj, Konrad Rochowski, Łukasz Grabowski) – 60PK, 28 h 38 min

2. On-Sight (Krzysztof Muszyński, Agata Błotnicka, Marek Muszyński, Marta Kurek) – 60 PK, 30 h 40 min

3. rajdkonwalii.pl Team (Władysław Sielicki, Adrianna Kobusińska, Jacek Galla, Franciszek Galla) – 60 PK, 30 h 48 min

 

Zespoły 2-osobowe:

  1. Inov-8 (Maciej Więcej, Anna Witkowska) – 60PK, 30 h 27 min

 

 

RAJDOWA TRASA KRÓTKA

Pełne wyniki: PDF

 

Klasyfikacja MEN:

  1. Harpagan (Mariusz Leśniowski, Marek Wróbel) – 22PK, 4 h 12 min

2. Mokre Nogi (Czarek Wichniewicz, Michał Fiedosiuk) – 22PK, 4 h 21 min

3. On-Sight/ToRazDwa (Stanisław Ritter, Jan Ritter) – 22PK, 4 h 34 min

 

Klasyfikacja MIX:

1. Dziabnięci (Marzka Janerka-Moroń, Artur Moroń) – 22PK, 4 h 30 min

2. Pralnie Poznań (Karolina Bagieńska, Marek Bagieński) – 22PK, 4 h 53 min

3. rajdkonwalii.pl Team (Marek Galla, Katarzyna Sadurska) – 22PK, 5 h 00 min