Trasa krótka

PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW

Piątek, 23 marca 2018

Biuro zawodów działa już w piątek od około 16-tej do 23, ale równie dobrze można się pojawić w sobotę rano.

Każdy zespół, który przyjedzie w piątek może przenocować w bazie zawodów w warunkach turystycznych (własna karimata + śpiwór) z dostępem do pryszniców, toalet. Nocować można również z soboty na niedzielę, po zawodach. Zapewniamy również mini kuchnię: czajnik elektryczny, herbatę, kawę, etc.

 

Sobota,24 marca 2018

Od 7 rano można rejestrować się w biurze: podpisujecie oświadczenie, odbieracie numery startowe, które zakładacie na rowery, oznaczenie na torby/skrzynie/worki z przepakami oraz karty startowe do potwierdzania swojej obecności na punktach.

godz. 8:00 – w biurze zawodów możecie odbierać mapy (oprócz etapów biegu na orientację). Od tej pory możecie planować warianty przebiegu pomiędzy poszczególnymi punktami. Warto więc być już przygotowanym i móc skupić się w tym momencie tylko na mapie. Nie przewidujemy dodatkowej odprawy. Przed startem musicie jeszcze zdeponować w bazie w wyznaczonym miejscu rzeczy na przepaki, które przetransportujemy do stref zmian. Powinny to być oddzielne pakunki do każdej strefy.

Przykład: rzeczy ze strefy zmian A nie transportujemy do strefy zmian B. Po zawodach swoje rzeczy znajdziecie w tym samym miejscu w bazie zawodów.

godz. 9:00 – start.

 

TRASA

Trasa będzie miała od 55 do 65 km i około 40 punktów kontrolnych.

 

Klasyfikacja:

W pierwszej kolejności liczy się liczba zebranych punktów, w drugiej kolejności czas pokonania trasy. Dotarcie do mety po limicie (10 godzin) oznacza sklasyfikowanie na końcu, niezależnie od liczby zebranych punktów. Żeby zostać sklasyfikowanym trzeba zaliczyć minimum 50% punktów.

 

 

Opis trasy:

W tym miejscu znajdzie się dokładny opis poszczególnych etapów rajdu i schemat trasy.

 

Limit czasu: 10 godzin.

Zamknięcie mety: godz. 19:00.

 

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz: kuba@strefaprzygod.pl