AKTUALNOŚCI

MAPY

W zakładce HISTORIA/MAPY znajdziecie wszystkie mapy z tegorocznej edycji Krajna AR. Ściągajcie korzystajcie i chwalcie się swoimi wariantami!

Read More

GALERIE PEŁNE ZDJĘĆ

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie przepadają za facebookiem – uzupełniliśmy galerię zdjęć na naszej stronie. Można więc oglądać fotki bez posiadania konta na FB. Wystarczy zajrzeć do galerii.

Read More

WYNIKI Z MIĘDZYCZASAMI – TRASA KRÓTKA

Wyniki rajdowej trasy krótkiej zostały uzupełnione o międzyczasy z poszczególnych stref zmian. Możecie porównywać czasy poszczególnych etapów i zobaczyć jak plasujecie się na tle innych zespołów. Zapraszamy do analizowania.

Read More

WYNIKI TRASY KRÓTKIEJ

Jeszcze nie szczegółowe, jeszcze nie z międzyczasami, ale w wersji podstawowej już są. Niektóre karty startowe miały ekstremalnie słabo odbite punkty, więc sprawdźcie czy wasze sumy punktów się zgadzają. Jeśli coś jest nie tak, śmiało piszcie, najlepiej na maila: kuba@strefaprzygod.pl, będziemy jeszcze raz sprawdzać karty…

Read More

DZIĘKUJEMY!

Wszyscy dotarli szczęśliwie do mety, cieszymy się, że mimo trudnych warunków pogodowych podjęliście wyzwanie i mamy nadzieję, że start w Krajna AR dostarczył wam sporo satysfakcji. Wyniki trasy długiej są już dostępne, na trasie krótkiej i rowerowej mamy na razie zweryfikowane pierwsze trójki, nad pozostałymi…

Read More

BAZA ZAWODÓW

Przypominamy, że bazą zawodów, podobnie jak w poprzednich latach, jest Hala Sparty mieszcząca się przy al. Mickiewicza 18. Osoby startujące w trasie rodzinnej mogą pojawić się bezpośrednio na starcie na placu Paderewskiego. Startujemy w sobotę o godzinie 12:00, ale oczywiście warto przyjść trochę wcześniej.

Read More

OPIS KRÓTKIEJ TRASY

W zakładce TRASY znajdziecie szczegółowy opis rajdowej trasy krótkiej. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości piszcie na maila: kuba@strefaprzygod.pl

Read More

Startuj we 2, 3 albo 4 osoby

Na trasie rodzinnej możecie wystartować w zespołach o dowolnej konfiguracji, liczących od 2 do 4 osób. Dostosowaliśmy formularz, żebyście mogli zgłaszać się w większej grupie. Jeśli startujecie w 2 lub 3 osoby, to w niepotrzebnych polach wpiszcie kropkę (.) lub „puste”.

Read More